نیل پتل و سئو کلمه online marketting
امتیاز بدهید post

نیل پتل و سئو کلمه online marketting

در این ایمیل خیلی ساده و اما کاربردی به این می پردازه که چطور تونسته کلمه online marketting  را به رتبه یک گوگل برسونه !! خیلی سخته

 ایمیل اقای نیل پتل را ترجمه کردم . ( البته  ترجمه ماشینی با کمی تغییرات – از الان عذرخواهی میکنم ! )

نیل پتل و سئو کلمه online marketting

یک خطای ساده در سایت شما می‌تواند تفاوت بین رتبه‌بندی در صفحه اول گوگل باشد یا اصلا ً پیدا نشود .
در حالی که گوگل هر ساله بیش از ۳۰۰۰ تغییر را به الگوریتم خود می‌دهد ، بسیار مهم‌تر از همیشه است که اطمینان حاصل کنید که سایت شما بدون خطا کار می‌کند .و وقتی این کار را انجام دهید ، می‌بینید که رتبه‌بندی‌ها چطور بالا می‌روند . درست مانند نحوه رتبه‌بندی شماره ۱ برای کلمه کلیدی” online marketting ” .

تغییرات الگوریتم گوگل در ۲۰۲۱

بنابراین چگونه با یک الگوریتم در حال تغییر نگهداری می‌شوید تا بتوانید به بالا صعود کنید ؟ خوب امروز I’m به شما یاد می‌دهد چگونه به طور خودکار انجام دهید . از آنجا که چاه رهی نداریم پس بزار تا با آن مواجه بشیم ، هیچ یک از ما زمان خود را نداریم تا به تغییرات الگوریتم ادامه دهیم .

شروع کار

مرحله # ۱ – به سراغ Ubersuggest و تایپ در نام دامنه خود بروید و ” search ” را بزنید .


مرحله # ۲ – در بخش کش سمت چپ کلیک بر روی ” Site Audit “

زمانی که آنجا هستید ، چند دقیقه طول می‌کشد تا سایت خود را بررسی کنید .

مطلب پیشنهادی :   بروزرسانی الگوریتم فلوریدا


این کار شما را به یک گزارش می‌دهد که شبیه به این باشد ( ممکن است چند دقیقه طول بکشد ) …

بخش فوقانی گزارش به شما یک نمای کلی از سلامت وب سایت شما می‌دهد . این شامل یکسری اشتباه‌ات مهم ، هشدارها و توصیه‌های مهم خواهد بود.
زمانی که به پایین نگاه می‌کنید ، تفکیک سرعت سایت خود را روی دسکتاپ و موبایل می‌بینید و پس از آن یکی از مشکلات مهم SEO به دست می‌آید . (نیل پتل و سئو کلمه online marketting)


گام # ۳ – در پایین گزارش ” See All Issues .”

و این یک گزارش را بار خواهد کرد که آنچه را که نیاز دارید به ترتیب مشخص کنید را کاهش می‌دهد . آن‌هایی که در بالا هستند بیش‌ترین تاثیر را در بهبود رتبه شما خواهند داشت .


اگر مطمئن نیستید چطور هر مساله را حل و فصل کنید ، من شما را تحت پوشش قرار داده‌ام . در کنار هر مساله ، Ubersuggest توضیح هر مساله و اینکه چگونه می‌توانید آن‌ها را تصحیح کنید ، ارایه می‌دهد . تنها کاری که باید انجام دهید این است که روی ” what is this and how do I fix it ” کلیک کنید . (نیل پتل و سئو کلمه online marketting)


مرحله # ۴ – سایت خود را تغییر دهید !

ممکن است برخی مسائل وجود داشته باشند که یک تعمیر آسان و یا نیاز به کمک توسعه دهنده شما هستند . در هر صورت شما در مسیر خود برای داشتن یک وب سایت خوب هستید .
مهم است که شما هر صفحه سایت خود را حسابرسی کنید . همانطور که در بالا اشاره شد ، یک خطای کوچک می‌تواند یک تفاوت بزرگ در رتبه‌بندی‌ها ایجاد کند .

مطلب پیشنهادی :   بهبود سئو از طریق افزایش سرعت سایت وردپرسی - قسمت اول


مرحله # ۵ – زمانی که مسائل را حل کنید به گزارش “Site Audit ” اصلی برگردید و روی دکمه ” Recrawl ” کلیک کنید .

این به Ubersuggest خواهد گفت که وب سایت خود را چک کنید و چک کنید تا ببینید آیا خطاها ثابت هستند یا هر نوع جدیدی ایجاد شده‌است یا خیر.


توصیه : به یاد داشته باشید گوگل در روز چندین بار تغییرات را به الگوریتم خود تبدیل می‌کند ، بنابراین اگر می‌خواهید زندگی را آسان کنید ، یک پروژه بسازید و Ubersuggest به طور خودکار سایت خود را در آینده برپا خواهند کرد و به شما می‌گویند که آیا any وجود دارد که شما نیاز دارید آن‌ها را تعمیر کنید .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده − 6 =