مشاوره سئو در اصفهان

سئو وب ایران خدمات مشاوره کسب و کار در اصفهان را ارائه می نماید. هر کسی و کاری در اصفهان دارید و نیاز به مشاوره برای انجام خدمات سئو و بهینه سازی سایت دارید ، تیم ما به عنوان مشاور سئو در اصفهان در خدمت شماست تا بهترین اتفاق را برای شما رقم بزند و آن هم افزایش ورودی سایت ، افزایش تماس ها و افزایش فروش است. 

مشاوره سئو در اصفهان

خدمات مشاوره سئو چه مزایایی دارد؟

افزایش رتبه در نتایج جستجو

یک مشاوره خوب برای شما افزاییش رتبه شما در جستجوی کلمات کلیدی پولساز را به ارمغان می آورد

بهبود رضایت مخاطبین

مشاوره سئو با ارائه راهکاری کاربردی، افزایش رضایت کاربران سایت را فراهم می کند.

افزایش درآمد

افزایش رتبه شما درگوگل و بهبود رضایت کاربران، باعث افزایش فروش و سطح درآمد شما می شود.

مزایای مشاوره سئو در اصفهان

به قول یکی از دوستان انجام مشاوره سئو سایت در هر زمان  مثل یک واکسن یا پادزهر عمل می کند. حتی اگر در سایت شما مشکلی پیش نیامده هم فعالیت های ما به شما کمک می کند تا رتبه سایت خود را نگهداری و تثبیت کنید و در بلند مدت از افت آن جلوگیری کنید.

طراحی سایت بدون سئو یعنی هیچ!

شما یک سایت زیبا دارید ولی کاری برای سئو آن انجام نداده اید . مثل این است یک هتل یا هایپرمارکت مجلل در دل کویر افتتاح کرده اید! شاید یک مغازه ۱۰ متری در چهارباغ بالا یا خیابان نظر اصفهان از شما بیشتر هم بفروشد! 

ما در سئو وب ایران کوشیده ایم تا خدمات ما منحصر به طراحی سایت نباشد و مشتریان خود را تشویق کنیم که با سئو و بهینه سازی سایت کسب و کارشان ، باعث رونق کسب و کار خود شوند. به این ترتیب سهم بیشتری را در بازار رقابت به سمت خود معطوف می سازند.

سئو چیست ؟ سئو به زبان ساده
۰ +
سال سابقه کار
۰ +
پروژه مشاوره سئو
۰ +
پروژه سئو

 

با خدمات مشاوره از ما چه چیزهایی دریافت می کنید؟

 1. پیدا کردن مسیر صحیح و برنامه ریزی برای انجام کارهای سئو
 2. اصلاح ترکیب سایت از نظر ارتباط بیشتر با کاربر و مخاطب
 3. انتخاب صحیح کلمات کلیدی برای جذب کاربر بیشتر (کلمه کلیدی پولساز)
 4. اصلاح خطاهای فنی و ساختاری احتمالی در سایت 
 5. مخاطب شناسی و افزایش فروش و سودآوری با سئو سایت
 6. سئو محتوای سایت
 7. بهبود سئو خارجی و  تکنیکال و افزایش قدرت صفحات 

آیا باید شخصی را برای مشاوره سئو استخدام کنم؟

البته واژه استخدام در ایران نسبت به سایر کشورها معنی متفاوتی دارد. استخدام یک مشاور در واقع بستن قرارداد مشاوره به صورت پروژه ای یا ساعتی برای انجام کارهای مرتبط با سئو سایت است که باتوجه به شرایط پروژه مشخص می شود. 

اگر در شرکت یا مجموعه شما شخصی برای انجام فعالیت های سئو و پشتیبانی سایت وجود دارد، بهتر است از مشاوره سئو به صورت ساعتی و جلسات هفتگی استفاده کنید. 

مشاور سئو حرفه ای چطور می تواند باعث افزایش رتبه سایت شما شود؟

یک مشاور سئو حرفه ای به طور قطع  می تواند سایت شما را در زمینه افزایش ورودی از طریق گوگل و سایر موتورهای جستجو در وضعیت مطلوبی قرار دهد. این کار نتیجه انجام فعالیت هایی است که مشاو سئو در آن تخصص و تجربه کافی دارد.

برخی از مهارت های یک مشاور سئو :

 • بررسی و تحلیل کلمات کلیدی ( پیشنهاد اصلاح، تغییر و تحقیق کلمات کلیدی)
 • بررسی وضعیت رقیبان شما ( از نظر رتبه کلمات کلیدی، کیفیت محتوا و سایر پارامترهای تعیین کننده)
 • استراتژی بهبود سایت ( برنامه ریزی برای رسیدن به اهداف آن در کوتاه مدت و بلند مدت)
 • برنامه ریزی برای انجام فعالیت های سئو داخلی، تکنیکال و سئو خارجی
 • تحویل پروژه ( رتبه کلمات کلیدی یا میزان ورودی مشخص شده در استراتژی )

ما در هر زمینه ای نیاز به راهنمایی، کمک و مشاوره  گرفتن از دیگران داریم، از اونجایی که ما زمانی برای تجربه همه شکست ها و سعی و خطا کردن در زمینه های مختلف زندگی را نداریم، بهتره از یک مشاوره کمک بگیریم. البته علاوه بر زمان، انحام هر کاری برای ما هزینه بر هم خواهد بود. مشاوره گرفتن تا اونحایی اهمیت داره که حتی در منابع دینی اسلام هم به مشاوره اشاره شده ، آیه ۱۵۹ سوره آل عمران  ، ” وَشَاوِرْهُمْ فِی الْأَمْرِ ” ( منبع دانشنامه اسلامی

 مشاوره میتونه برای خرید یک خودرو باشه، یا مشاوره ازدواج، مشاوره کسب و کار و حتی مشاوره گرفتن در زمینه های تخصصی، صنعتی ، مدیریت و … ، از اونجایی سئو یک فرایند زمان بر و البته نیازمند هزینه هست، پس بهتره سراغ سعی و خطا کردن نریم و از ابتدای کار از یک مشاور سئو کمک بگیریم. 

 

انواع مشاوره سئو در اصفهان

بسته به نوع سایت شما و هدفگذاری های انجام شده توسط شما و یا مشاور، نوع مشاوره سئو برای انواع سایت های کسب و کار، متفاوت است. اصلی ترین انواع انها سات فروشگاهی، سایت شرکتی ، سایت خدماتی و سایت شخصی هستند.

مشاوره سئو سایت فروشگاهی 

در سئو سایت فروشگاهی موارد زیر بسیار با اهمیت است :

 • توجه به کلمات کلیدی مرتبط با خرید و قیمت محصولات
 • صفحات ایندکس شده
 • سرعت نمایش ساعت
 • خطاهای موجود در قسمت محصولات سرچ کنسول
 • بررسی خطاهای مربوط به تگ ( برچسب ها ) 
 • محتوای نوشته شده در قسمت های مختلف توضیحات محصول 
 • لینک سازی داخلی

همینطور هماهنگی با تیم فروش و حتی انبار برای اطلاع از وضعیت کالا و قیمت گذاری بسیار اهمیت دارد.

مشاوره سئو سایت شرکتی

برای دریافت خدمات مشاوره سئو در اصفهان با ما تماس بگیرید

۰۹۱۳۲۰۷۴۷۲۶

تجربه در مشاوره سئو

ما در چندین پروژه به عنوان مشاور سئو در کنار تیم پشتیبانی و توسعه و تیم تولید محتوا قرار گرفتیم و این تجربه خوبی بود برای اینکه ببینیم رفتار افراد مختلف در مواجه با فردی که از بیرون از سازمان و به قصد کمک و مشاوره در کنار آنها قرار گرفته چگونه است.

قبول یک مشاور برای شرکت در جلسات داخلی شرکت یا تیم برای همراهی و کمک کردن به حل مشکلات سئو سایت نیازمند حس اعتماد به نفس است . این حس باید یا از قبل وجود داشته باشد و یا توسط مدیر جلسه به افراد تزریق شوید. رفتار محافظه کارانه و حتی گارد گرفتن های بیجا در جلسه سئو، علا نه تنها به پیشرفت جلسه کمکی نخواهد کرد، بلکه به یک گفتگوی خسته کننده برای طرفین تبدیل می شود. 

تجربه ای که در چند جلسه مشاوره داشتیم : 

۱- بعضی افراد با داشتن اطلاعات کم و ناقص درباره سئو، میخواهند با سوالات چالشی شخص مشاوره را امتحان کنند یا ببینند این شخص چه جوابی برای آنها دارد. مثلا اینکه میزان تکرار کلمه کلیدی در یک صفحه چقدر باید باشه ،  یا اینکه چطور چراغ افزونه یواست سئو را سبز کنیم! یا ما توی صفحه h1 داریم ولی رتبه ما خیلی پایین هست. 

۲- بسیاری از سوالات و اطلاعات عنوان شده یا کاملا اشتباه است و یا مربوط به باورهای سئو در سالهای قبل و قدیمی است. مثلا در یکی از جلسات مشاوره سئو، شخصی از ما می خواست تا رتبه الکسای سایت را بهبود دهیم، در صورتکه حدود ۲ ماه از پایان کار سایت الکسا گذشته بود و حتی در صورت وجود الکسا هم این رتبه و شاخص، هیچ تاثیری در سئو سایت نداشته است.

۳- افرادی که در زمینه نرم افزار و برنامه نویسی کار می کنند، همیشه با یک دید بالا به پایین به شخص سئوکار نگاه می کنند و حتی فرایند سئو را یک کار معمولی، ساده و بی اهمیت می دانند. این افراد در برابر ایجاد تغییرات مورد نیاز در صفحات مختلف، مانند اضافه کردن کدهای اسکیما، اصلاحات در قسمت ها هدر و فوتر سایت و… مقاومت زیادی نشان می دهند و انرا بیهوده می دانند. 

البته ما می دانیم تغییرات درسایت های کدنویسی و اختصاصی که از cms های متداول استفاده نمی کنند ، سخت و زمان بر است، اما باید این نکته را بگوییم که بدون این تغییرات بهبودی در وضعیت سئوی سایت رخ نمی دهد.

اعتماد به مشاور سئو 

حتما در جلساتی شرکت داشتید که نسبت به افرادی از همان ابتدای کار حس خوبی نداشتید و یا قبل از شرع جلسه با یک برخورد غیر منتطره یا شنیدن حرفی در مورد آن شخص، رفتار شما نسبت به آن متفاوت شده است. اولین فاکتور در چنین مواقعی اعتماد است. البته این مورد بالعکس هم صادق است و ممکن است به عنوان یک فرد تازه وارد زمانی که به یک جمع وارد می شوید، خود را آماده هرگونه برخورد خواهید کرد.

 شروع و مدیریت جلسه توسط یک شخص به عنوان مدیر جلسه با سمتی بالاتر از بقیه افراد حاضر لازم است. 

چه خدماتی در مشاوره سئو ارائه می شود؟

آنالیز و بررسی وب سایت، ارائه استراتژی سئو، بهینه سازی سئوی on-page، بهینه سازی سئوی off-page، گزارش دهی و تجزیه و تحلیل

هزینه مشاوره سئو  از حداقل ساعتی ۷۰۰ هزار تومان و همینطور به عوامل مختلفی مانند پیچیدگی پروژه، وضعیت سئو سایت، رقابت و سختی، زمان مورد نیاز و تخصص مشاور سئو بستگی دارد.

برای دریافت خدمات مشاوره سئو در اصفهان با ما تماس بگیرید

۰۹۱۳۲۰۷۴۷۲۶

حداقل شرایط برای یک متخصص SEO

سئو هم مانند هر شغل دیگیی نیازمند یک سری شرایط و مهارت های اولیه است . در اینجا برخی از مهارت های و شرایط سئوکار را بررسی می کنیم : 

 • دو تا سه سال تجربه در توسعه و اجرای موفق کمپین های SEO
 • آشنایی با الگوریتم های موتورهای جستجو و  رتبه بندی آنها
 • تجربه با برنامه های موردنیاز در سئو ، مانند Google Analytics ,Google Search Console 
 • آشنایی با ابزارهای تحقیق کلمه کلیدی و داده کاوی مانند  ahrefs ، moz ، kwfinder ، Google keyword planner
 • تجزیه و تحلیل رقابتی سایر شرکت های داخل صنعت
 • داشتن مهارت های ارتباطی نوشتاری و شفاهی عالی (ایمیل ، تلفن و غیره)
 • تجزیه و تحلیل حجم زیاد داده ها به صورت روزانه 
 • آشنایی با وردپرس یا سایر سیستم های مدیریت محتوا

تجربه با جنبه های دیگر بازاریابی ، مانند رشد و ارتقاء مشتری ، برای مشاور سئو مزیت محسوب می شود

( منبع : glassdoor )

ویژگی های تخصصی ، رفتاری و شخصیت یک مشاور سئو

 • داشتن تفکر انتقادی 
 • قابلیت بحث کردن و یادداشت کردن ( نوشتن نکات با اهیمت در طول جلسه یا حین کار )
 • آشنایی با مهارت های فنی وب و برنامه نویسی کامپیوتر (حداقل HTML , CSS)
 • قابلیت تجزیه و تحلیل و مهارت مقایسه کردن آمار و شاخص های کلیدی
 • توانایی کار با اطلاعات حجم زیاد و دسته بندی آنها در فایل های اطلاعاتی مانند اکسل و اکسس
 • انگیزه زیاد برای رسیدن به رتبه های بالا
 • شوخ طبعی

 

در جلسه مشاوره سئو چه سوالتی بپرسیم ؟ 

ارتقای سئو سایت شما با عمل کردن به راهنمایی ها و مشاوره های سئو محقق خواهد شد. شما به عنوان صاحب کسب و کار و کارفرما باید بدانید در یک جلسه مشاوره سئو باید چه سوالاتی ار مشاور سئو بپرسید. بهتر است در این جلسات سوالاتی را بپرسید که هم مشاور وقت کافی برای پاسخ دادن به آن را داشته باشد و مهم تر از همه اینکه سوالات شما در حد یک مشاور سئو  بوده و خیلی پیش پا افتاده و معمولی نباشد. 

 • رزومه شما چیست و امکان استعلام از مشتریان قبلی داریم ؟

یک مشاوره سئو قبل از رسیدن به این جایگاه که بتواند در یک پروژه به عنوان مشاور فعالیت کند، ممسلما پروژه های سئو زیادی را انجام داده و از هر نوع پروژه سئو مانند فروشگاهی، شرکتی، پزشکی و … باید در رزومه خود نمونه موفق و قابل استعلام داشته باشد.

البته این را باید قبول کرد که همیشه همه پروژه ها ختم به موفقیت و رضایت کارفرما نخواهد شد و در این وضعیت بهتر است از خود شخص، درخواست نمونه کار قابل استعلام را داشته باشید.

 • استراتژی شما برای بهبود وضعیت سایت ما و کسب رتبه های بالا در گوگل چیست؟

این سوال شاید مهمترین سوال شما در این جلسه خواهد بود. شما باید از مشاور بخواهید تا یک نقشه راه و استراتژی دقیق برای کسب موفقیت در پروژه شما ارائه دهد. هر چه این استراتژی قوی تر و شفاف تر باشد ، شما براحتی می توانید برای ادامه همکاری با آن شخص تصمیمی گیری کنید. البته نوشتن استراتژی دقیق و با جزییات کامل قبل از قرارداد برای مشاور سئو  نیازمند صرف وقت زیادی خواهد بود و شاید هزینه هم داشته باشد، پس بهتر است تا قبل از تصمیم نهایی و امضای قرارداد اصلی زیاد روی جزییات اصرار نکنید.

این پست بروزرسانی و تکمیل می شود