۴.۷/۵ - (۴ امتیاز)

یکی از زمینه های کاری مهم در طراحی سایت ، طراحی سایت پزشکی در اصفهان است که تیم سئو وب ایران در آن فعالیت دارد. در ابتدا باید این را بدانیم که پزشکان هم مانند سایر افراد و کسب و کارهای جامعه برای معرفی خود و تبلیغات در فضای مجازی نیازمند طراحی سایت و خدمات سئو سایت هستند. درواقع شما به عنوان یک پزشک یا مالک کلینیک پزشکی، باید بتوانید از طریق تبلیغات و بازاریابی، مشتریان را جذب کنید. یکی از بهترین راه های تبلیغات آنلاین و دیجیتال مارکتینگ، طراحی سایت تخصصی پزشکی است.

طراحی سایت پزشکی در اصفهان

طراحی سایت پزشکی در اصفهان

طراحی سایت پزشکی در اصفهان

گرچه امروزه ایجاد یک صفحه در شبکه های اجتماعی باب شده اما همچنان احتمال اینکه افراد برای مراجعه به پزشک، رزرو نوبت، مشاوره آنلاین، انتخاب پزشک برای انجام عمل جراجی زیبایی و … از وبسایت آنها دیدن کنند به مراتب بیشتر است.

داشتن یک وبسایت حرفه ای که اصول طراحی سایت و همچنین بهینه سازی در آن رعایت شده باشد لازمه هر پزشک ماهری است. 

داستان طراحی سایت برای یک پزشک!

همه ما تجربه رفتن به مطب پزشکان مختلف را داشته ایم. اگر چه این تجربه بخاطر بیماری خود یا نزدیکان زیاد برای ما خوشایند نبوده، اما بهرحال تجارب حسی و دیداری برای ما به وجود می آورد که در ذهن ما باقی مانده است.

با این پیشفرض که در چندین مطب مختلف رفته باشیم، متوجه خواهید شد که حتی دکوراسیون داخلی یکسان نیست! 

 • دکوراسیون داخلی در مطب پزشک اطفال ممکن است با دیوارهای رنگارنگ کاغذ دیواری یا گچ بری شده باشد و شاید قسمتی برای بازی بچه ها پیش بینی شده است.
 • در مطب یک داندانپزشک طراحی به گونه است که هر پزشک و دستیارانش به دور یک میز جراحی ( یونیت داندانپزشکی ) بتوانند کار انجام دهند.
 • در مطب یک متخصص پزشکی ورزشی ممکن است عکس ورزشکاران مشهور را ببینید.
 • در مطب پزشک جراحی زیبایی ( جراحی بینی ، جراحی صورت و …) بیشتر اط تصاویر افرادی که قبل و بعد از عمل جراحی زیبایی استفاده کرده اند استفاده شده است. 
 • حتی قسمت های مالی، اداری و سایز اتاق ها به گونه‌ای طراحی شده‌اند که مراجعه کننده سریعتر کارش را پیگری کند و از همه مهمتر میز رزرو و منشی همیشه در دسترس است!
مطلب پیشنهادی :   مزایای استفاده از وردپرس برای ایجاد سایت

در کار طراحی وب سایت برای هرکدام از این رشته های تخصصی پزشکی هم باید ظرافت ها و ویژگی های خاص آن رعایت شود.

طراحی سایت پزشکی در اصفهان

طراحی سایت پزشکی در اصفهان

هر پزشک یک وبسایت متفاوت!

شما به عنوان یک پزشک باید المان ها مختلفی را برای سایت خود داشته باشید. خواه یک پزشک مستقل باشید یا یک مرکز تخصصی یا بیارستان و کلینیک، یک طراحی زیبای وب سایت پزشکی می تواند بیماران جدید را جذب کند و با ایجاد این تمایز چشم گیر، در بین همکاران و رقیبان، شهرت ایجاد کند. 

باید هدفتان این باشد که وضعیت آنلاین خود را سازماندهی، آموزنده و جایگزین فعالیت های حضوری خود کنید.

طراحی سایت دندانپزشکی

در طراحی یک سایت مطب یا کلینیک داندانپزشکی باید از تصاویر مربوط به دندان و مشکلات آنها استفاده کرد. همچنین توصیه های مراقب دهان و دندان که می تواند به صورت متن، عکس، یا ویدئو در قسمت های مختلف صفحه اصلی و یا به صورت مقاله منتشر کرد.

طراحی سایت دندانپزشکی

طراحی سایت دندانپزشکی

اگر مطلب مورد نظرشما برای اشاره کردن تعداد کلمات زیادی دارد، بهتر است در قالب یک مقاله یا پست باشد تا مطلب به صورت اختصاصی تولید شده باشد و هم بتوان بر روی مباحث سئو، بهینه سازی و معرفی به گوگل اقدماتی را انجام داد.

استراتژی بازاریابی مطب دندانپزشکی شما با طراحی وب سایت دندانپزشکی با قابلیت تبدیل کاربر به مشتری شروع می شود. ما به آنچه که مطب شما را منحصر به فرد می کند توجه می کنیم، سپس آن را به طرح سفارشی شما اجرا می کنیم. این کار  باعث می شود که بیماران جدید بیشتری را متقاعد کند تا کلینیک و مطب شما را انتخاب کنند.

مطلب پیشنهادی :   طراحی سایت فروشگاهی در اصفهان 

۸ نکته مهم در طراحی طراحی سایت پزشکی 

برخی از نکات زیر برای طراحی همه انواع وب سایت ها لازم است اما در اینجا برخی از نات مهم را گوش زد می کنیم کا باید در فرایند طراحی سایت پزشکی مدنطر داشته باشید:

 • سازگاری با موبایل ( نمایش صحیح در انواع صفحه نمایش های موبایل ، تبلت و رایانه)
 • با یک ظاهر کاربر پسند، تعامل خوبی با کاربر ایجاد کنید
 • تولید محتوا و مطالب ارزشمند پزشکی 
 • راه های مختلف دسترسی را پیشنهاد کنید و در آدرس دادن راه سریع و کامل را انتخاب کنید.
 • تصاویر با کیفیت منتشر کنید
 • سرعت بارگذاری و نمایش سایت را بالا ببرید
 • فرم های تماس ، مشاوره و رزور را طراحی و در دسترس آسان کاربر قرار دهید
 • امنیت سایت و دستورالعمل های طراحی وب را رعایت کنید. 

سئو سایت پزشکی

نه تنها پزشکان و مهندسان بلکه هر شرکت و کسب و کاری برای بازاریابی، تبلیغات و شناخته شدن نیاز به طراحی سایت دارد اما اگر این وبسایت دیده نشود چه؟! اگر به عنوان یک پزشک سایتی را در اختیار دارید و وبسایت شما با جستجوی برخی کلمات کلیدی مرتبط با تخصص یا موضوع کاری شما در کشور و یا شهر خودتان در نتایج گوگل دیده نمی شود، عملا این سایت کارایی برای شما نخواهد داشت ! 

طراحی سایت بدون سئو یعنی هیچ! سایتی که در نتایج گوگل دیده نشود فایده ای برای شما ندارد!

ما با تولید محتوای متناسب با حوزه کسب و کاری شما و همچنین انجام فعالیت های سئو ( سئو داخلی، خارجی و تکنیکال ) سایت  مرتبط با حوزه تخصصی پزشکی شما ، براحتی می توانیم وبسایت شما را در نتایج گوگل به رتبه های بالا برسانیم. همچنین خدمات مشاوره سئو در اصفهان شما را برای رسیدن هدف اصلی و کسب رتبه های بالا در گوگل راهنمایی می کنیم. با انجام سئو سایت پزشکی، به شما در توسعه کسب و کار و شناخته شدن به عنوان یک پزشک ماهر و متخصص در سطح شهر اصفهان ، استان و حتی کشور کمک کنیم. 

مطلب پیشنهادی :   طراحی سایت مبلمان در اصفهان

برای دریافت مشاوره و سفارش کار با ما تماس بگیرید و یا فرم روبرو را تکمیل کنید.

اصفهان، سه راه حکیم نظامی،جنب دبیرستان سعدی،طبقه فوقانی لوازم خانگی هیوندا،پلاک ۱۰

۰۳۱۳۶۲۴۲۰۷۲

۰۹۳۶۷۷۲۱۵۵۷

     

۱ + ۳ = ?