ادمین اینستاگرام اصفهان

خدمات مدیریت صفحه و ادمین پیج اینستاگرام اصفهان با بهترین قیمت و کیفیت ۱۰۰درصد تضمینی 

آیا می‌خواهید پیج اینستاگرام خود را به یک پلتفرم قدرتمند برای جذب مشتری و افزایش فروش تبدیل کنید؟

ما در تیم سئو وب ایران با سال‌ها تجربه در زمینه مدیریت پیج‌های اینستاگرام، به شما کمک می‌کنیم تا به اهدافتان برسید.

 

قدرت شبکه های احتماعی در انتقال و انتشار محتوا در همه زمینه ها غیرقبابل انکار است. شبکه های احتناعی به عنوان یک بازوی قدرتمند در رسانه های بازاریابی می تواند منجر به فروش بیشتر محصولات و افزایش سود کسب و کارهای مختلف باشد.

در ایران هر از گاهی با قوانین مرتبط با فیلترینگ در ایران و محدودسازی برخی شبکه های اجتماعی ، این مردم بودند که خیلی سریع راه حل یا نسخه جایگزین را پیدا کردند.

در این بین ولی اینستاگرام با بروزرسانی های متعدد و قدرت نفوذ در بین اقشار مختلف مردم، همجنان پرطرفدارترین شبکه اجتماعی در ایران است. در پی اعتراضات آذر و دی ماه سال ۱۴۰۱ و شروع طرح صیانت که باعث فیلتر شدن اینستاگرام و واتس اپ شد، خیلی ها فکر کردند که عمر اینستاگرام به اخر رسیده، اما اینکونه نشد!

امار سال گذشته نشان می دهد ۴۸ میلیون ایرانی در اینستاگرام عضویت دارند و ۹ میلیون نفر مستقیما در آن کسب و کار مجازی و درآمد دارند. 

تقریبا از هر ۵ کسب و کار ایرانی، ۳ کسب و کار در اینستاگرام فعالیت دارد و از این بین ۱ کسب و کار به صورت حرفه ای فعالیت می کند. همچنین طبق اار منتشر شده تا پایان ساب

اگر میخواهید پیج اینستاگرام خود را به یک تجربه بی‌نظیر تبدیل کنید و با استفاده از محتواهای جذاب و استراتژی‌های بازاریابی حرفه‌ای، مشتریان فعال و درامد خوبی را کسب کنید، ما میتوانیم به شما کمک کنیم.

ما در تیم سئو وب ایران با تجربه‌ای بیش از ۵ سال در حوزه مدیریت پیج‌های اینستاگرام، میتوانیم به شما در موارد زیر کمک کنیم:

 • استراتژی بازاریابی اینستاگرام: برنامه‌ریزی و اجرای استراتژی‌های بازاریابی مناسب برای جذب مخاطبان هدف، افزایش تعاملات و رشد پیج شما.
 • تولید محتوا: ایجاد محتواهای جذاب و راهبردی برای پیج شما، از جمله عکس‌ها، ویدئوها و مطالب متنی که توانایی جذب و تعامل با دنیای مخاطبان شما را دارا باشند.
 •  مدیریت پیج: برنامه‌ریزی و اجرای پست‌ها، پاسخگویی به نظرات و پیام‌ها، مدیریت تگ‌ها و هشتگ‌ها و نظارت بر روند رشد و تعاملات پیج شما.
 • تحلیل و گزارش‌دهی: تحلیل داده‌ها، ارزیابی عملکرد پیج و تهیه گزارش‌های دوره‌ای برای شما، تا بتوانید به بهبود استراتژی‌ها و رشد پیج خود بپردازید.
 •  طراحی ریلز : یکی از جدیدترین بروزرسانی های اینستاگرام که بتازگی خیلی سر و صدا به راه انداخته است، ریلز است. ریلز در واقع یک نوع ویدئو کوتاه است که معرفی خدمات و محصولات را با آهنگ های ترند شده به دید مخاطب می رساند

قیمت ادمین اینستاگرام اصفهان

مهمترین آیتم ها در قیمت خدمات ادمین اینستاگرام در اصفهان، تعداد پست ، استوری و ریلز است. مواردی مانند تبلیغات همسان، فیلم برداری با موبایل، جذب فالوور و … در پکیج های پیشرفته پیشنهاد می شود.

 نعرفه خدمات ماهانهبرنزینقره ایطلاییپلاتینیوم
قیمت ( تومان )  ۳،۵۰۰،۰۰۰۵،۵۰۰،۰۰۰۷،۸۰۰،۰۰۰  ۱۰,۰۰۰,۰۰۰
راه اندازی صفحه✔️✔️✔️✔️
افزایش امنیت✔️✔️✔️✔️
طراحی قالب پست و استوری✔️✔️✔️✔️
طراحی ریلز Reels✔️✔️✔️✔️
بارگزاری پست۱۵۲۵۴۵۶۰
بارگزاری  استوری۳۰۵۰۷۰۱۲۰
تبلیغات همسان۱۲۵
کلیپ فیلم برداری۲۵
پست ترکیبی۲۳۴۱۰
محتوانویسی کپشن✔️✔️✔️✔️
پاسخگویی دایرکت✔️✔️✔️✔️
تعریف هایلایت✔️✔️✔️✔️
کاور هایلایت✔️✔️✔️✔️
تعریف کپشن یونیک✔️✔️✔️✔️
بررسی پیج رقبا۲۳۵۷
گزارش وضعیت۲۲۳۳
افزایش فالوور  طبیعی✔️✔️✔️✔️
افزایش فالوور  رباتیک✔️✔️

 

برای دریافت مشاوره و سفارش ادمین اینستاگرام در اصفهان با ما تماس بگیرید

۰۹۳۶۷۷۲۱۵۵۷

 

وظایف ادمین اینستاگرام  اصفهان

وظایف یک ادمین اینستاگرام در اصفهان می‌تواند شامل موارد زیر باشد:

مدیریت پروفایل: ادمین مسئول مدیریت و به‌روزرسانی پروفایل اینستاگرام شما است. این موارد شامل بروزرسانی اطلاعات تماس، نوشتن بایو ( توضیحات صفحه ) ، لینک‌های مرتبط و همچنین تنظیمات مربوط به موارد امنیتی، حریم خصوصی و دیگر تنظیمات مربوط به پروفایل است.

طراحی قالب پست و استوری: برای طراحی قالب پست می توان از نرم افزاهای موبایلی مانند اینشات inshot ، کنوا canva ، پیکس آرت picsart و … استفاده کرد. دقت در انتخاب نوع فونت، رنگ بندی و وضوح متن ها در پست  و استوری بسیار اهمیت دارد. 

ساخت محتوا: ادمین وظیفه ساخت محتوای مناسب برای پست‌های اینستاگرام را دارد. این شامل انتخاب تصاویر و ویدئوهای مناسب، نوشتن متن‌های جذاب و متناسب با موضوع پست، ساخت ریلز، استفاده از هشتگ‌ها و تگ‌های مرتبط و همچنین برنامه‌ریزی زمانبندی مناسب برای انتشار پست‌ها است.

کپشن و توضیحات : نوشتن کپشن‌ جذاب و تعاملی و استفاده از هشتگ‌های هدفمند 

برنامه ریزی و پیشنهاد تبلیغات : انجام تبلیغات در سایر پیج های تبلغات معروف و همچنین انتخاب یک صفحه قدرتمند متناسب با بودجه

افزایش امنیت صفحه : یکی از مهمترین موارد در وظایف ادمین، افزایش امنیت صفحه اینستاگرام است. استفاده از روش ورود دو عاملی( تایید، پیامکی، اپ موبایلی و …. ) ، استفاه از ایمیل و موبایل در زمان ثبت نام، استفاده از رمزهای غیرقابل حدس و بسیاری از عوامل دیگر برای افزایش امنیت پیج اهمیت دارد.

همکاری با تیم: ادمین ممکن است نیاز به همکاری با سایر اعضای تیم داشته باشد، مانند طراحان گرافیک، نویسندگان محتوا و مدیران بازاریابی. هماهنگی و همکاری با تیم از جهت ایجاد یک استراتژی یکپارچه و ارائه محتوای هماهنگ و حرفه‌ای بسیار مهم است.

استراتژی بازاریابی برای پیج اینستاگرام در اصفهان چیست ؟ 

 • هویت برند
 • تحلیل مخاطب هدف
 • تحلیل رقیبان 
 • تعیین اهداف
 • تولید محتوا
 • استفاده از هشتگ‌ها و تگ‌ها
 • تعامل با مخاطبان
 • استفاده از ابزارهای تحلیلی
 • تبلیغات
 • اندازه‌گیری و بهبود

برای دریافت مشاوره و سفارش ادمین اینستاگرام در اصفهان با ما تماس بگیرید

۰۹۳۶۷۷۲۱۵۵۷