۵/۵ - (۱ امتیاز)

ادمین اینستاگرام اصفهان

خدمات مدیریت صفحه و ادمین پیج اینستاگرام اصفهان با بهترین قیمت و کیفیت ۱۰۰درصد تضمینی 

ادمین اینستاگرام اصفهان

قدرت شبکه های احتماعی در انتقال و انتشار محتوا در همه زمینه ها غیرقبابل انکار است. شبکه های احتناعی به عنوان یک بازوی قدرتمند در رسانه های بازاریابی می تواند منجر به فروش بیشتر محصولات و افزایش سود کسب و کارهای مختلف باشد.

در ایران هر از گاهی با قوانین مرتبط با فیلترینگ در ایران و محدودسازی برخی شبکه های اجتماعی ، این مردم بودند که خیلی سریع راه حل یا نسخه جایگزین را پیدا کردند.

در این بین ولی اینستاگرام با بروزرسانی های متعدد و قدرت نفوذ در بین اقشار مختلف مردم، همجنان پرطرفدارترین شبکه اجتماعی در ایران است. در پی اعتراضات آذر و دی ماه سال ۱۴۰۱ و شروع طرح صیانت که باعث فیلتر شدن اینستاگرام و واتس اپ شد، خیلی ها فکر کردند که عمر اینستاگرام به اخر رسیده، اما اینکونه نشد!

امار سال گذشته نشان می دهد ۴۸ میلیون ایرانی در اینستاگرام عضویت دارند و ۹ میلیون نفر مستقیما در آن کسب و کار مجازی و درآمد دارند. 

تقریبا از هر ۵ کسب و کار ایرانی، ۳ کسب و کار در اینستاگرام فعالیت دارد و از این بین ۱ کسب و کار به صورت حرفه ای فعالیت می کند. همچنین طبق اار منتشر شده تا پایان ساب

اگر میخواهید پیج اینستاگرام خود را به یک تجربه بی‌نظیر تبدیل کنید و با استفاده از محتواهای جذاب و استراتژی‌های بازاریابی حرفه‌ای، مشتریان فعال و درامد خوبی را کسب کنید، ما میتوانیم به شما کمک کنیم.

ما در تیم سئو وب ایران با تجربه‌ای بیش از ۵ سال در حوزه مدیریت پیج‌های اینستاگرام، میتوانیم به شما در موارد زیر کمک کنیم:

 • استراتژی بازاریابی اینستاگرام: برنامه‌ریزی و اجرای استراتژی‌های بازاریابی مناسب برای جذب مخاطبان هدف، افزایش تعاملات و رشد پیج شما.
 • تولید محتوا: ایجاد محتواهای جذاب و راهبردی برای پیج شما، از جمله عکس‌ها، ویدئوها و مطالب متنی که توانایی جذب و تعامل با دنیای مخاطبان شما را دارا باشند.
 •  مدیریت پیج: برنامه‌ریزی و اجرای پست‌ها، پاسخگویی به نظرات و پیام‌ها، مدیریت تگ‌ها و هشتگ‌ها و نظارت بر روند رشد و تعاملات پیج شما.
 • تحلیل و گزارش‌دهی: تحلیل داده‌ها، ارزیابی عملکرد پیج و تهیه گزارش‌های دوره‌ای برای شما، تا بتوانید به بهبود استراتژی‌ها و رشد پیج خود بپردازید.
 •  طراحی ریلز : یکی از جدیدترین بروزرسانی های اینستاگرام که بتازگی خیلی سر و صدا به راه انداخته است، ریلز است. ریلز در واقع یک نوع ویدئو کوتاه است که معرفی خدمات و محصولات را با آهنگ های ترند شده به دید مخاطب می رساند

قیمت ادمین اینستاگرام

برنزی نقره ای طلایی پلاتینیوم
قیمت ( تومان )   ۳،۰۰۰،۰۰۰ ۴،۰۰۰،۰۰۰ ۵،۸۰۰،۰۰۰   ۸,۰۰۰,۰۰۰
راه اندازی صفحه ✔️ ✔️ ✔️ ✔️
افزایش امنیت ✔️ ✔️ ✔️ ✔️
طراحی قالب پست و استوری ✔️ ✔️ ✔️ ✔️
طراحی ریلز Reels ✔️ ✔️ ✔️ ✔️
بارگزاری پست ۱۵ ۳۰ ۵۰ ۷۰
بارگزاری  استوری ۳۰ ۵۰ ۷۰ ۱۲۰
کلیپ انیمیشن ۲ ۵
کلیپ فیلم برداری ۲ ۵
پست ترکیبی ۲ ۳ ۴ ۱۰
محتوانویسی کپشن ✔️ ✔️ ✔️ ✔️
پاسخگویی دایرکت ✔️ ✔️ ✔️ ✔️
تعریف هایلایت ✔️ ✔️ ✔️ ✔️
کاور هایلایت ✔️ ✔️ ✔️ ✔️
تعریف کپشن یونیک ✔️ ✔️ ✔️ ✔️
بررسی پیج رقبا ۲ ۳ ۵ ۷
گزارش وضعیت ۲ ۲ ۳ ۳
افزایش فالوور  طبیعی ✔️ ✔️ ✔️ ✔️
افزایش فالوور  رباتیک ✔️ ✔️

برای دریافت مشاوره و سفارش ادمین اینستاگرام در اصفهان با ما تماس بگیرید

۰۹۳۶۷۷۲۱۵۵۷

وظایف ادمین اینستاگرام 

وظایف یک ادمین اینستاگرام در اصفهان می‌تواند شامل موارد زیر باشد:

مدیریت پروفایل: ادمین مسئول مدیریت و به‌روزرسانی پروفایل اینستاگرام شما است. این موارد شامل بروزرسانی اطلاعات تماس، نوشتن بایو ( توضیحات صفحه ) ، لینک‌های مرتبط و همچنین تنظیمات مربوط به موارد امنیتی، حریم خصوصی و دیگر تنظیمات مربوط به پروفایل است.

طراحی قالب پست و استوری: برای طراحی قالب پست می توان از نرم افزاهای موبایلی مانند اینشات inshot ، کنوا canva ، پیکس آرت picsart و … استفاده کرد. دقت در انتخاب نوع فونت، رنگ بندی و وضوح متن ها در پست  و استوری بسیار اهمیت دارد. 

ساخت محتوا: ادمین وظیفه ساخت محتوای مناسب برای پست‌های اینستاگرام را دارد. این شامل انتخاب تصاویر و ویدئوهای مناسب، نوشتن متن‌های جذاب و متناسب با موضوع پست، ساخت ریلز، استفاده از هشتگ‌ها و تگ‌های مرتبط و همچنین برنامه‌ریزی زمانبندی مناسب برای انتشار پست‌ها است.

کپشن و توضیحات : نوشتن کپشن‌ جذاب و تعاملی و استفاده از هشتگ‌های هدفمند 

برنامه ریزی و پیشنهاد تبلیغات : انجام تبلیغات در سایر پیج های تبلغات معروف و همچنین انتخاب یک صفحه قدرتمند متناسب با بودجه

افزایش امنیت صفحه : یکی از مهمترین موارد در وظایف ادمین، افزایش امنیت صفحه اینستاگرام است. استفاده از روش ورود دو عاملی( تایید، پیامکی، اپ موبایلی و …. ) ، استفاه از ایمیل و موبایل در زمان ثبت نام، استفاده از رمزهای غیرقابل حدس و بسیاری از عوامل دیگر برای افزایش امنیت پیج اهمیت دارد.

همکاری با تیم: ادمین ممکن است نیاز به همکاری با سایر اعضای تیم داشته باشد، مانند طراحان گرافیک، نویسندگان محتوا و مدیران بازاریابی. هماهنگی و همکاری با تیم از جهت ایجاد یک استراتژی یکپارچه و ارائه محتوای هماهنگ و حرفه‌ای بسیار مهم است.

استراتژی بازاریابی برای پیج اینستاگرام چیست ؟ 

 • هویت برند
 • تحلیل مخاطب هدف
 • تحلیل رقیبان 
 • تعیین اهداف
 • تولید محتوا
 • استفاده از هشتگ‌ها و تگ‌ها
 • تعامل با مخاطبان
 • استفاده از ابزارهای تحلیلی
 • تبلیغات
 • اندازه‌گیری و بهبود

برای دریافت مشاوره و سفارش ادمین اینستاگرام در اصفهان با ما تماس بگیرید

۰۹۳۶۷۷۲۱۵۵۷