موسسه سانتریفیوژ فن

هواکش صنعتی – هواکش حلزونی – هواکش سانتریفیوژ

موسسه سانتریفیوژ فن اولین تولید کننده فن های سانتریفیوژ و بنیانگذار سیستم های تهویه در ایران

http://centrifugalfan.ir/

موسسه سانتریفیوژ فن به مدیریت مهندس عباس هاشم زاده در سال ۱۳۵۵شمسی (۱۹۷۶میلادی ) شروع به طراحی و تولید انواع فن های آکسیال و فن های سانتریفیوژ یا همان هواکش حلزونی صنعتی کرد و به عنوان بنیانگذار صنعت فن سازی در ایران و تنها تولید کننده در ایران نام گرفت و سپس درسال ۱۳۶۱اولین و تنها طراح و تولید کننده رطوبت ساز و هواساز در ایران بود.

موسسه سانتریفیوژ فن سابقه ای درخشان در ایران و کشورهای اروپایی دارد و تا کنون این فعالیت ادامه دارد

هواکش صنعتی – هواکش حلزونی – هواکش سانتریفیوژ

پس از کسب تجربه هایی شایان در صنایع مختلف و بررسی نیازهای آن ها و با توجه تولیدات اروپایی و آمریکایی ، کار مستند سازی و طراحی ایستگاه های مدرن تهویه و هواساز سوئیسی ، فرانسوی ، آلمانی ، ایتالیایی و آمریکایی و همچنین فن های آکسیال و سانتریفیوژ جهت مرتفع سازی نیاز کلیه صنایع ، به روشی کاملا مبتکرانه و بی نظیر طبق آخرین استانداردهای روز دنیا شروع شد .

این امر باعث کارآفرینی برای هزارن نفر در ایران شد و هم اکنون با مشاوره و همکاری با شرکت های همکار و برند سازی برای آن ها اقداماتی شایسته صنعت کشور صورت گرفته و تاکنون این همکاری ها ادامه دارد .

سپس در سال  ۱۳۷۲ با تاسیس شرکت اصفهان هواساز و ارائه خدماتی شایان در صنعت کشور در سال ۱۳۸۶ مجموعه را به سهامداران جزء آن واگذار و در همان سال به فعالیت خود با برند سانتریفیوژ ادامه داده .

در حال حاضر موسسه سانتریفیوژ فن با طراحی و تولید محصولات زیر به فعالیت خود بصورت حرفه ای ادامه میدهد :

فن های سانتریفیوژ بکوارد ، فوروارد ، رادیال و های پریشن

تلفن : ۰۳۱۳۳۷۵۷۱۵۶

تلفکس : ۰۳۱۳۳۷۶۶۵۵۶

تلفن همراه : ۰۹۱۳۳۲۵۹۷۲۷ -۰۹۱۳۶۸۶۲۸۴۲

نشانی : اصفهان درچه بلوار امام خمینی

Leave Reply

Hey, so you decided to leave a comment! That�s great. Just fill in the required fields and hit submit. Note that your comment will need to be reviewed before it�s published Required fields are marked *

نوزده + شانزده =

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>