فلاش تانک ایمن آب

تفاوت فلاش تانک خوب و فلاش تانک بد ( فلاش تانک ایمن آب )

فلاش تانک چیست

فلاش تانک نام تجهیزاتی  است که در سرویس های بهداشتی ایرانی و فرنگی مورد استفاده است. تا حالا برای شما هم پیش آمده است که از بوی بد سرویس بهداشتی حس ناخوشایندی به شما بدهد؟ یا بعد از استفاده از سرویس بهداشتی مجبور باشید چندبار دکمه فلاشتانک را بزنید تا آب پایین برود ؟

جنس آن ها اعم از :  دیواره و تنه فلاش تانک ، لوله های فلاش تانک  دیواری و ….همگی این مسائل باعث نارضایتی و به وجود اوردن هزینه ای مازاد برای شما می شود. گاهی اوقات فشار آب و حجم آب ذخیره شده در فلاش تانک ها کم بوده و آب بافشار کمتری خارج می شود. بنابراین شما مجبور به استفاده مجدد از فلاش تانک می شوید .

زمان پر شدن مخزن این فلاش تانک ها قطعا شما را کلافه می کند. زرد شدن تدریجی و زود هنگام بدنه فلاش تانک چهره بقیه تجهیزات لوکس شما را بد جلوه می دهد و محیط سرویس بهداشتی شما آلوده بنظر می رسد. به دلیل جنس های نا مرغوب برای ساخت این فلاش تانک ها ، کدر و زرد شدن دیواره مخزن ،  شل شدن لوله فلاش تانک های دیواری ، کنده شدن دسته فلاش تانک های دیواری ، خراب شدن دکمه فلاش تانک های فرنگی و بی دقتی و بی اهمیتی ما در خرید این تجهیزات  هزینه های جانبی را برای ما دربر دارد.

فلاش تانک های نا معتبر :

هر جنسی که واردمنزلتان می شود باید دارای علامت استاندارد باشد ، خصوصا در وسیله های برقی و تجهیزات مورد استفاده ودائم در تمامی خانه ها با وجود هزینه های گزاف برای خرید لوازم بهداشتی نمیتوان ازلوازم غیر استاندارداستفاده کرد .

ویژگی های یک فلاش تانک استاندارد:

  • فروشگاه مورد نظر که از آن خرید را انجام می دهید باید محصولات و برندهای فروش آن از نام های تجاری معتبر و شناخته شده باشد .
  • اگر نمی دانید در این زمینه چه برندهایی فعالیت می کنند ، می توانید از فروشنده دفترچه بهداشت آن را تقاضاکنید . هنگام تحویل فلاش تانک ، بسته بندی آن دارای برچسب هولوگرامی باشد.
  • از فروشنده دفترچه ضمانت نامه دریافت کنید که اگر زمانی فلاش تانک خراب شد و یا نیاز به تعمیر داشت ، بتوانید به راحتی از ضمانتنامه آن استفاده کنید.
  • یکی از مشکلات رایج فلاش تانک ها ، خرابی دکمه و یا اهرم فلاش تانک می باشد گاهی در هنگام استفاده از فلاش تانک صدای خالی شدن منبع آب نمی آید و بنظر چیز خاصی نیست ، اما همین یکی از بزرگترین نشانه های خرابی فلاش تانک می باشد.
  • گاهی اوقات به روش های قدیمی از آفتابه به جای فلاش تانک استفاده می کنیم . یادتان باشد به جای استفاده از آفتابه در سرویس بهداشتی باید به بروز بودن و شهری بودن فاضلاب هایمان دقت کنیم ،

بنا براین برای راحتی خودتان از دردسر بوی نامطبوع سرویش بهداشتی از تجهیزات مناسب و با دوام و استاندارد استفاده کنید.

 

استفاده از فلاشتانک نا مناسب و غیر استاندارد :

بنا براین استفاده از فلاش تانک هایی که :

  1. ضمانت طولانی مدت داشته باشند
  2. نام تجاری آن ثبت شده و دارای پشتیبانی محصولات باشد
  3. جنس محصولاتش مرغوب و با کیفیت باشد
  4. تولیدداخلی و سازگاری با محیط شهری و فاضلابی کشور را داشته باشد

فلاش تانک ایمن آب

شرکت تولیدی ایمن آب بزرگترین تولیدکننده ایرانی با ساخت فلاش تانک های استاندارد و مناسب توانسته در این راه به هموطنان عزیز کمک شایانی کند .    imenabco.com

مجموعه تولیدی ایمن آب در اصفهان از سال ۱۳۷۲ تولید محصولات بهداشتی ساختمانی را با عرضه جا مایع زرفام آغاز نمود و در ادامه محصولات جا مایع ، جا دستمال کاغذی ،  چهارپایه حمام ، سطل زباله پدالی، برس و فلاش تانک را با برندهای زرفام، آبسو و ایمن آب ارائه نموده است.